Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Janusz Kreczmer powstało w 1993r. Korzystając z wieloletniego doświadczenia jakie zdobyliśmy prowadząc przewóz osób zarówno w kraju jak i zagranicą oferujemy Państwu usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Posiadamy certyfikaty i licencje międzynarodowe. Naszymi klientami są osoby prywatne jak i również firmy, kluby sportowe oraz biura turystyczne i in. Wygodne, zadbane i dobrze wyposażone autobusy oraz busy, doświadczeni kierowcy, kulturalna obsługa z gwarancją bezpieczeństwa i punktualność to tylko niektóre z naszych atutów.

Przewóz ludzi prowadzą profesjonalni kierowcy, którzy od lat obsługują transport krajowy i międzynarodowy. Zaufało nam wielu Klientów dzięki czemu mamy przyjemność służyć Państwu obsługując m.in: wycieczki szkolne, wczasy, kolonie, obozy, transport na lotniska, konferencje, pielgrzymki, imprezy okolicznościowe, wesela, przyjęcia, przysięgi, imprezy sportowe i wiele innych.

Współpracujemy m.in. z klubem Delic-pol Norwid Częstochowa, z klubem Politechnika Częstochowska, firmą Zidmax oraz biurami turystycznymi: Almatur, Marzena, Vena.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Wykonanie: Internet Plus Częstochowa Pozycjonowanie: Lightit.pl